Biz kimiz ?

Mimar Sinan Avize kimdir ?neler yapar ?misyonu ?Vizyonu ?

2016 yılında başlayan yolculuğumuzda klasik ve modern uygulamalarımız ile metal’e şekil vererek ortamlarınıza renk ve ışık veriyoruz. Özel tasarımlar ile istediğiniz ölçüde istediğiniz zengin desenleri sizin için tasarlayabiliriz. Ülke çapında Üretimini gerçekleştirdiği yüzlerce camii ve sosyal tesis,konut, iş merkezi alanları, Mimar Sinan Avize’nin derin tecrübe ve bilgi birikimini yansıtmaktadır. Her bir projede müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiş olan Mimar Sinan Avize, bilgi birikimini yüksek Metal teknolojisiyle birleştirerek müşterilerinin hizmetine gururla sunmaktadır.

Mimar Sinan Avize, Yüksek Teknoloji’yi ve en güncel yapım tekniklerini tasarım ve uygulamalarında kullanarak; Modern Mimari yaklaşımlarını ortaya koyan işlere imza atmaktadır. Mimar Sinan Avize ile çalıştığınızda; Kaliteli ve güvenli ürün aldığınızdan emin olursunuz. Gelişmiş ve özverili bir satış öncesi ve sonrası iletişim ve destek hizmetiyle karşılanırsınız. Geniş ürün ve tedarik yelpazesine sahip olursunuz. Her yönüyle kurumsallaşmış bir çözüm ortağıyla çalışmanın rahatlığını yaşarsınız ve en önemlisi yüzünüz güler.
Firmamız Mimar Sinan Avize kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, yurt içinde ve yurt dışında üstlenmiş olduğumuz bir çok önemli projeyi başarıyla tamamladık. Ürünlerimiz tasarım aşamasından çıkıp uygulamaya geçtiği andan itibaren tüm materyalleri ve elektrik aksamı TSE Normlarına uygun olarak üretilir. Aynı zamanda üretilen bütün avize modellerin de ham madde olarak istenilen Metal malzeme kulanılabilmektedir. Özel lak, vernik uygulaması ile metal aksamlarının nem, rutubet ve kullanıma dayalı deformasyonlarını minimize etmektedir.

Saygılarımızla …


0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Ürün çeşidi
0
+
Sınırsız kahve

Bu gönderiyi paylaş